Реставрация кирпичной кладки

Реставрация кирпичной кладки

Кирпич сегодня является одним из самых популярных строительных материалов. Его
О перепланировке квартир в старинных домах

О перепланировке квартир в старинных домах

До начала мероприятий по перепланировке рекомендуется получить распоряжение жилищной инспекции. Оно выдается после согласования проектной документации, которая содержит проект...

На чем мы спим ?

Добавлено: 5-06-2016 | Раздел: Статьи / О мебели

На чому ми спимоНа чому ми спимоМатрац

Мабуть, матрац - найважливіший атрибут повноцінного відпочинку, саме від його якостi залежить комфорт у ліжку. Важлива жорсткість матраца, причому чим повніше людина, тим жорсткішiм слід вибирати матрац. Що стосується віку, то літнім людям більше підходять м'які матраци. А від старого матраца краще вчасно позбавитися - вироби старше за десять років рідко зберігають свої якості! замовити оригінальне ліжко дерев'яне можна тут.

Подушка

Пір'яні й ватні подушки варто замінити на пухові або синтетичні. Синтетика має масу переваг перед традиційними матеріалами: вона не поглинає вологу, не звалюється в грудки. Дуже важливий й те, що в синтетичних матеріалах зазвичай не "заводяться" пиловi кліщі. Як правило, товщина подушки не повинна перевищувати 15 см. В період сну на подушці повинні лежати шия й голова, плечі ж повинні покоїтися на матраці. Для хребців шиї хороші подушки у формі валика. Вибирайте подушки з усією відповідальністю, аж до консультації з фахівцем - ортопедом!

Ковдра

Якщо вас не мучить алергія, можна зупинитися на ковдрі з натуральним наповнювачем (пух, шерсть і тому подібне) високої якості. Для алергіків же рекомендуються тільки ковдри з синтетики. Ковдри треба регулярно стирати - не рідше за раз в три місяці і в гарячій воді. Своєчасне прання дозволяє знизити до мінімуму чисельність пилових кліщiв.

Постільна білизна

Немає ніяких особливих вимог до білизни, окрім головного - білизна завжди має бути чистою. Регулярно періть постільну білизну, і проблем не буде навіть у алергіків.

Багато фахівців радять вимикати побутові приймально-передавальні пристрої (мобільні телефони, Wi - Fi - роутери) на час сну. Опромінення НВЧ радіовипромінюванням не сприяє здоровому сну!

Відповідально підійдіть до вибору постільного приладдя, тоді вашому міцному сну нічого не перешкодить. Доброго сну!

По материалам http://www.lori.com.ua/lijkaДобавлено: 5-06-2016 | Просмотров: 229|

ПОХОЖИИЕ СТАТЬИ:
Copyright © Строительный портал krayan.odessa.ua
Строительные организации